Anasayfa | Blog

BLOG

Blog

Kentsel Dönüşümde Devlet Desteği

Herkes bilir ki ; Karşıyaka İzmir’in en güzel en çekici ve en huzur veren yerlerinden biridir. Fakat bu güzellik binaların eski görünümü yüzünden gölgede kalıyor ve semt malesef çekiciliğini günden güne kaybediyor. Devlet bu kayıpları engellemek için Karşıyaka da kentsel dönüşüm programı başlatarak binaları daha estetik daha güzel, daha sağlam bir görünüme kavusturarak bölgeyi modern hayata uyarlamaya çalışıyor ve Karşıyaka halkına her türlü desteği sağlamak için elinden geleni yapıyor. Karşıyaka’nın bu yeni ve modern görüntüsü çeşitli bölge halkını da etkisi altına alacak etkiye sahip bir şekil alıyor.

İzmir Karşıyaka kentsel dönüşüm projesi güvenilir ve işini iyi bilen yani işinin eri bir firma olan Erkaya İnşaat Yapı tarafından kusursuz bir şekilde yapılarak bölge halkının taktirini kazanıyor. Hatta http://www.erkayainsaatyapi.com/ adlı internet sitesinde bu konuyla ilgili geniş bilgilere yer veren firma güvenilir ve sağlam personel kadrosu ile devlet desteğini de arkasına alarak bölgeyi her açıdan modernize etmenin garantisini kendinden emin bir şekilde veriyor. Bölge halkını mağdur etmemeye özen gösteren firma kensel dönüşüm sürecinde halka yardım etmek içinde çok sayıda girişimde bulunuyor ve halkın mağduriyet seviyesini en az seviyeye indirgemeye çalışıyor.

Hassas,yenilikçi bir bakış açısıyla hep birlikte bakalım…

– Erkaya İnşaat Yapı

Karşıyaka kentsel dönüşüm programı kapsamında yıkılan eski binalar yüzünden evsiz kalan bölge halkının ev kiraları kentsel dönüşüm tamamlanana kadar devlet desteği ile karşılanırken Erkaya İnşaart Yapı firması hızlı bir şekilde binaları yeniden inşa etmek için elinden geleni yapıyor. İlk başta firmaya karşı çeşitli şüpheler taşıyan bölge halkı zaman içinde firmanın icraatlarını gördükçe gerek evlerini gerekse iş yerlerini kentsel dönüşüm programına dahil olmak için firma yetkililerine teslim ediyor ve binaların yeni görünümünden son derece memnun olacakları garantisini alıyorlar. Çünkü Erkaya İnşaat Yapı ekibi bu işi en iyi, en güvenilir şekilde yapan inşaat firmalarından biri olma statüsünü koruyor. Ayrıca bu program dahilinde inşaat projelerini yapan kişi veya kişilere de belirli miktarlarda ödemeler yapılıyor. Firma hassas, yenilikçi bir bakış açısını projede gösteriyor.